اولین دوره عملی مهرتن؛مغز هوشمند و راز تندرستی

بهره‌گیری از توانمندی‌های مغز برای غلبه بر اضافه‌وزن، چاقی و پرخوری

گروه مدرسین آکادمی باشگاه مغز
سرفصل‌ها و جلسات دوره:
جلسه اول
1 - تعیین اهداف و انگیزه‌ها
جلسه دوم
1 - مسیر بهبودی
جلسه سوم
1 - گرسنگی و ولع
جلسه چهارم
1 - آغازگرها
جلسه پنجم
1 - نشانه‌های آغازگر
جلسه ششم
1 - مهندسی محیط
جلسه هفتم
1 - احساس‌های آغازگرها
جلسه هشتم
1 - خوردن برای تنظیم هیجان‌ها
جلسه نهم
1 - تنظیم هیجانی برای مدیریت بیش‌خوری
جلسه دهم
1 - فعال‌سازی تفریحات
جلسه یازدهم
1 - ارزش‌ها و آداب اجتماعی خوردن
جلسه دوازدهم
1 - فشار گروهی

معرفی مختصر دوره

«استفاده از توانمندی­‌های مغز برای غلبه بر اضافه‌وزن، چاقی و مدیریت بیش‌­خوری»
مهرتن، برای همه‌ی ما انسان‌هایی است که بیش از نیاز خود می‌خوریم و نمی‌دانیم چرا!؟

نواحی‌­ای در مغز هستند که باعث ایجاد احساسات، انگیزه­‌ها و تمایلات در درون مغز ما می­‌شوند. تلاش موفق برای مدیریت اضافه وزن، تنها با کسب مهارت برای تقویت و کنترل مدارهای مغزی، یادگیری روش­‌هایی برای مدیریت محیط نامناسب پیرامونی و در نهایت دانش مناسب تغذیه‌­ای ایجاد می­‌شود. دوره آموزشی مهرتن بر اساس مداخلات عصبی-شناختی می‌باشد و در طبقه مداخلات شناختی-رفتاری قرار دارد. این مدل با در نظر گرفتن ابعاد مختلف درمان از جمله ابعاد عصبی، ابعاد شناختی و ابعاد رفتاری یک مدل مداخلاتی جامع در زمینه چاقی و بیش‌­خوری محسوب می‌­شود.

 این دوره بر مبنای کتاب «مهرتن؛ مغز هوشمند راز تندرستی» طراحی شده و در قالب 12 هفته آموزشی، به صورت آنلاین برنامه‌ریزی شده است. در طی این دوره مخاطبان ضمن رسیدن به خودآگاهی فرصت­‌های جدیدی را در مدیریت بیش‌­خوری و کاهش وزن را آموزش می­‌بینند. 

لازم به ذکر است که نسخه انگلیسی کتاب ''مهرتن؛ مغز هوشمند راز تندرستی'' برای شما همراهان خارج از کشور از طریق سایت آمازون در دسترس می‌­باشد. (کلیک کنید)

افراد از جای جای کره خاکی می‌­توانند در این دوره شرکت کنند. تنها شرط ورود شما به این دوره آموزشی داشتن مشکل اضافه وزن است!

مهرتن مناسب همه‌ی آن‌هایی است که از رژیم‌ها و محدودیت‌های غذایی برای کاهش وزن خسته شده‌اند. مهرتن پیام ما به همه‌ی دوستانی است که به علت ترس از شکست، از رژیم‌های غذایی برای لاغر شدن فرار می‌کنند . مهرتن، شاید بتواند امیدی جدید برای عزیزانی باشد که حتی برای لاغر شدن به فکر جراحی‌های بسیار خطرناک افتاده‌اند.

مدرس دوره:

دکتر حامد اختیاری به عنوان مدرس این دوره ‌می‌باشند. ایشان پس از دانش‌آموختگی در رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران، دوره دکتری تخصصی خود در حوزه تصویربرداری مغزی را در همین دانشگاه گذراندند و سپس به عنوان پژوهشگر پسا‌دکتری در مؤسسه مطالعات مغز لوریت آمریکا مشغول فعالیت شدند. ایشان بعد از اتمام دوران پسا دکتری خود به مدت سه سال با عنوان استادیار فعالیت داشته‌اند و در ادامه به عنوان عضو هیئت علمی وابسته این مؤسسه منصوب گردیدند. هم اکنون ایشان همزمان با عنوان عضو هیئت علمی وابسته مرکز مطالعات مغز لوریت، به عنوان رزیدنت روان‌پزشکی در دپارتمان علوم رفتاری و روان‌پزشکی در دانشگاه مینه‌سوتا آمریکا مشغول به فعالیت می‌باشند. (برای توضیحات تکمیلی به صفحه اختصاصی مدرس مراجعه نمایید.)

نحوه برگزاری و تقویم آموزشی-اجرایی دوره:

محتوای آموزشی این دوره شامل: 12 جلسه آموزشی، پرسش و پاسخ با حضور دکتر اختیاری و با حمایت، تیمی از تسهیلگران به صورت آنلاین برگزار می‌شود. شما بعد از ثبت نام مطابق با تقویم اجرایی دوره با برنامه آموزشی دوره بیشتر آشنا می‌شوید.

یکی از ضرورت‌های حائز اهمیت در این دوره، به همراه داشتن کتاب ''مهرتن؛ مغز هوشمند راز تندرستی'' در طول دوره می‌­باشد. 

در هر هفته آموزشی از طریق گروه پشتیبانی تلگرامی مربوط به دوره (از طریق وبسایت) می‌توانید پرسش‌ها و نظرات خود در خصوص هر جلسه آموزشی را مطرح کنید و سایر شرکت کنندگان و اساتید به پرسش‌های شما پاسخ خواهند داد.

مطابق با تقویم آموزشی-اجرایی دوره، جلسات آنلاین در زمان مشخص شده برگزار می‌شوند. این جلسات روزهای جمعه و به صورت آنلاین از ساعت 13 لغایت 14:30 و از طریق پلتفرم Google meeting برگزار می‌گردد. قابل ذکر است ویدئوهای هرجلسه ضبط می شود و از طریق پروفایل کاربری افراد شرکت‌کننده در دسترس می باشد. لذا اگر در جلسات نمی‌توانید شرکت کنید جای نگرانی نیست. همچنین در این دوره از وجود تسهیلگران متخصص نیز استفاده می شود که در طول دوره برگزاری به طور ویژه حمایت و پشتیبانی لازم را انجام خواهند داد.

قوانین آموزشی-اجرایی دوره:

●در فضای مربوط به گروه‌های تلگرامی و جلسات آنلاین حفظ احترام نسبت به تیم اجرایی، علمی و سایر شرکت‌کنندگان مورد انتظار است.

مخاطبین دوره:

تنها شرط لازم جهت شرکت در این دوره داشتن مشکل اضافه وزن است. افرادی که با این مشکل مواجهه هستند، از جای جای کره خاکی می­توانند در این دوره شرکت کنند.


مهرتن؛ مغز هوشمند راز تندرستی
مولف: دكتر حامد اختياری

جهت  مشاهده کتاب کلیک کنید. 

 

لطفاً پیش از ثبت‌نام در دوره به این مورد توجه فرمایید:

بسیار مهم:

خدمات ذیل صرفاً در حالت نوع رویداد از نوع "همراه با پشتیبانی" قابل دسترس است: (نوع رویداد را بخش مشخصات دوره مشاهده نمایید.)

1- برگزاری جلسات آنلاین معارفه و پرسش و پاسخ

2- عضویت و تعامل در گروه تلگرام


 

مشخصات
مدرس‌:
حامد اختیاری نرگس سادات اخوت شیما اورعی سارا هاشمی سارا درفشه ونوس هادیان سپیده بخت فائزه رئیس المحدثین
نوع رویداد:
آفلاین
مدت زمان:
18 ساعت
گواهی:
ندارد
گروه مخاطب:
افراد دارای اضافه‌وزن
تعداد جلسات:
12 جلسه
1,350,000 تومان
ثبت‌نام پرداخت قسطی

ضمانت پرداخت امن

نظرات (2 نظر)
ثبت نظر
زینب 1402/03/23 - 10:06
کاربر
سلام وقت بخیر ممکنه لطفا بفرمایین این دوره با دوره قبل ک برگزار شده چ فرقی داره؟
زینب 1402/03/01 - 16:56
کاربر
سلام وقت بخیر ممکنه لطفا بفرمایین این دوره با دوره قبل ک برگزار شده چ فرقی داره؟
1402/03/01 - 16:56
پشتیبان باشگاه مغز
با سلام، این دوره به صورت آنلاین و بر اساس محتوای به روز شده و همراه با پشتیبانی برگزار می گردد.
دوره های دیگر: