دومین دوره عملی مهرتن؛مغز هوشمند و راز تندرستی

بهره‌گیری از توانمندی‌های مغز برای غلبه بر اضافه وزن، چاقی و پرخوری

گروه مدرسین آکادمی باشگاه مغز
سرفصل‌ها و جلسات دوره:
جلسه سیزدهم
1 - پیشگیری موثرتر از مهار
جلسه چهاردهم
1 - مهار ولع
جلسه پانزدهم
1 - بازتعبیر ولع
جلسه شانزدهم
1 - مهندسی روابط
جلسه هفدهم
1 - فعالیت‌ها و فکرهای نخریبی
جلسه هجدهم
1 - تقویت نواحی مهاری مغز
جلسه نوزدهم
1 - عادت‌های نادرست خوردن
جلسه بیستم
1 - فعالیت‌های حمایت‌کننده
جلسه بیست و یکم
1 - خوردن‌‍‌های ناآگاهانه و بدون توجه
جلسه بیست و دوم
1 - ذهن‌آگاهی به خوردن
جلسه بیست و سوم
1 - مدیریت لغزش و عود
جلسه بیست و چهارم
1 - زندگی به سبک مهرتن

معرفی مختصر دوره

دوره آموزشی عملی «مهرتن» بر مبنای کتابی با همین عنوان برنامه‌­ریزی شده است و برگرفته شده از عبارت: «مغز هوشمند راز تندرستی» است. 

همانطور که از عنوان کتاب مشخص است، فلسفه‌­ی این کتاب ایجاد خودآگاهی و خودشناسی در افراد و بهره­‌مندی از توانمندی­‌های مغز برای کاهش وزن و غلبه بر بیش­‌خوری است. 

مؤلف کتاب و همین­طور مدرس دوره دکتر حامد اختیاری، عصب­‌شناس شناختی هستند. همراهان این دوره آموزشی، طی 12 جلسه پله پله در مسیر خودآگاهی و تغییر شناخت خود حرکت می­‌کنند و فرصت­‌های جدید مدیریت بیش‌­خوری و کاهش وزن را آموزش می­‌بینند.

دوره آموزشی مهرتن بر اساس مداخلات عصبی-شناختی می‌باشد و در طبقه مداخلات شناختی-رفتاری قرار دارد. این مدل با در نظر گرفتن ابعاد مختلف درمان از جمله ابعاد عصبی، ابعاد شناختی و ابعاد رفتاری یک مدل مداخلاتی جامع در زمینه چاقی و بیش‌­خوری محسوب می‌­شود.

لازم به توضیح است کتاب مهرتن در دو نسخه انگلیسی (در سایت آمازون) و فارسی (در سایت باشگاه مغز) موجود است. مخاطبان از جای جای کره خاکی می­‌توانند در این دوره شرکت کنند.

 تنها شرط ورود به این دوره داشتن اضافه وزن است.

نکته حائز اهمیت:

این دوره آموزشی-عملی شامل دو ترم (12 جلسه‌ای) می‌باشد. فرصت ثبت‌نام برای عزیزانی که در ترم اول حضور نداشتند و درحال حاضر تمایل دارند در دوره "مهرتن" حضور داشته باشند نیز مهیا شده است.

به این منظور مخاطبان پس از ثبت‌نام به ویدئوهای ترم اول نیز دسترسی خواهند داشت.

مدرس دوره:


دکتر حامد اختیاری به عنوان مدرس این دوره ‌می‌باشند. ایشان پس از دانش‌آموختگی در رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران، دوره دکتری تخصصی خود در حوزه تصویربرداری مغزی را در همین دانشگاه گذراندند و سپس به عنوان پژوهشگر پسا‌دکتری در مؤسسه مطالعات مغز لوریت آمریکا مشغول فعالیت شدند. ایشان بعد از اتمام دوران پسا دکتری خود به مدت سه سال با عنوان استادیار فعالیت داشته‌اند و در ادامه به عنوان عضو هیئت علمی وابسته این مؤسسه منصوب گردیدند. هم اکنون ایشان همزمان با عنوان عضو هیئت علمی وابسته مرکز مطالعات مغز لوریت، به عنوان رزیدنت روان‌پزشکی در دپارتمان علوم رفتاری و روان‌پزشکی در دانشگاه مینه‌سوتا آمریکا مشغول به فعالیت می‌باشند. (برای توضیحات تکمیلی به صفحه اختصاصی مدرس مراجعه نمایید.)

نحوه برگزاری و تقویم آموزشی-اجرایی دوره:


محتوای آموزشی این دوره شامل: 12 جلسه آموزشی، پرسش و پاسخ با حضور دکتر اختیاری و با حمایت، تیمی از تسهیلگران به صورت آنلاین برگزار می‌شود. شما بعد از ثبت نام مطابق با تقویم اجرایی دوره با برنامه آموزشی دوره بیشتر آشنا می‌شوید.

یکی از ضرورت‌های حائز اهمیت در این دوره، به همراه داشتن کتاب ''مهرتن؛ مغز هوشمند راز تندرستی'' در طول دوره می‌­باشد. 

در هر هفته آموزشی از طریق گروه پشتیبانی تلگرامی مربوط به دوره (از طریق وبسایت) می‌توانید پرسش‌ها و نظرات خود در خصوص هر جلسه آموزشی را مطرح کنید و سایر شرکت کنندگان و اساتید به پرسش‌های شما پاسخ خواهند داد.

مطابق با تقویم آموزشی-اجرایی دوره، جلسات آنلاین در زمان مشخص شده برگزار می‌شوند. این جلسات روزهای جمعه و به صورت آنلاین از ساعت 14 لغایت 15:30 و از طریق پلتفرم Google meeting برگزار می‌گردد. قابل ذکر است ویدئوهای هرجلسه ضبط می شود و از طریق پروفایل کاربری افراد شرکت‌کننده در دسترس می باشد. لذا اگر در جلسات نمی‌توانید شرکت کنید جای نگرانی نیست. همچنین در این دوره از وجود تسهیلگران متخصص نیز استفاده می شود که در طول دوره برگزاری به طور ویژه حمایت و پشتیبانی لازم را انجام خواهند داد.

  • علاقمندانی که موفق به گذراندن ترم اول دوره عملی "مهرتن؛ مغز هوشمند راز تندرستی" نشده‌اند. می‌توانند ابتدا ترم اول را همراستا با این دوره بگذرانند.

لینک ثبت‌نام ترم اول "مهرتن؛مغز هوشمند راز تندرستی"

 

تقویم اجرایی ترم دوم


قوانین آموزشی-اجرایی دوره:

●در فضای مربوط به گروه‌های تلگرامی و جلسات آنلاین حفظ احترام نسبت به تیم اجرایی، علمی و سایر شرکت‌کنندگان مورد انتظار است.

مخاطبین دوره:

تنها شرط لازم جهت شرکت در این دوره داشتن مشکل اضافه وزن است. افرادی که با این مشکل مواجهه هستند، از جای جای کره خاکی می­‌توانند در این دوره شرکت کنند.

 
 

مهرتن؛ مغز هوشمند راز تندرستی
مولف: دكتر حامد اختياری

جهت  مشاهده کتاب کلیک کنید. 

 
 

مشخصات
مدرس‌:
حامد اختیاری سارا هاشمی شیما اورعی نرگس سادات اخوت سارا درفشه ونوس هادیان فائزه رئیس المحدثین سپیده بخت
نوع رویداد:
آنلاین
مدت زمان:
18 ساعت
گواهی:
ندارد
گروه مخاطب:
افراد دارای اضافه‌وزن
تعداد جلسات:
12 جلسه
1,350,000 تومان
ثبت‌نام پرداخت قسطی

ضمانت پرداخت امن

نظرات (1 نظر)
ثبت نظر
سارا 1402/08/08 - 11:08
دانشجوی دوره
درود فراوان دوره ای بسیار عالی و تاثیرگذار در همه ی جنبه های زندگی. اگر دغدغه ی سبک زندگی سالم دارید این دوره ی طلایی رو از دست ندید!
دوره های دیگر: