پرسش‌های متداول

پرسش‌های متداول

راهنمای استفاده از سایت

1-به چه طریق می‌توانم در دوره‌های آکادمی باشگاه مغز، ثبت‌نام کنم؟
از طریق بخش دوره‌ها، با انتخاب دوره مورد نظر و کلیک بر روی گزینه ثبت‌نام و پرداخت مبلغ مورد نیاز می‌توانید در دوره مورد نظر نام‌نویسی کنید.

2-چگونه می‌توان از کد تخفیف استفاده کرد؟
در صورتی که دارای کد تخفیف جهت می‌باشید، بعد از کلیک بر روی گزینه ثبت‌نام، کادری مشاهده می‌‎گردد که با وارد کردن کد تخفیف در آن، مبلغ تخفیف اعمال می‌گردد، سپس ادامه فرایند ثبت‌نام را انجام می‌دهید.

3- چه طور میتوان کد تخفف داشت؟
در صورت عضویت در خبرنامه، برای هر  دوره کد تخفیفی در نظر گرفته شده است که می توانید از آن استفاده کنید.

4-چگونه به محتوای دوره دسترسی داشته باشم؟
بعد از ثبت‌نام در دوره با وارد شدن به صفحه پروفایل خود، از بخش «دوره‌های من» که در کادر منو موجود می‌باشد، دوره مورد نظر خود را انتخاب نمایید سپس به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت.


5-چگونه در آزمون‌های مربوط به دوره شرکت کنم؟
در صفحه مربوط به محتواهای آموزشی دوره، از طریق بخش«آزمون‌ها» در کادر منو موجود، در آزمون شرکت نمایید.


6-چگونه تکلیف های مربوط به دوره را ارسال کنم؟
در صفحه مربوط به محتواهای آموزشی دوره، از طریق بخش«تکالیف» در کادر منو موجود، وارد صفحه مربوطه شوید و فایل مربوط به تکلیف خود را بارگذاری نمایید.


7- چگونه به اسلایدهای مربوط به دوره آموزشی دسترسی داشته باشم؟
در صفحه مربوط به محتواهای آموزشی دوره، از طریق بخش«اسلایدهای دوره» در کادر منو موجود، وارد صفحه مربوطه شوید و فایل مربوطه را مشاهده نمایید.


8- آیا ویدئوهای آموزشی قابل دانلود می‌باشند؟
به علت حقوق مربوط به حق نشر، امکان دانلود ویدئوها امکان پذیر نمی‌باشد و انجام این امر غیرقانونی است.


9-آیا در صورت ثبت نام در دوره، «گواهی اتمام دوره» به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با ثبت‌نام در دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، «گواهی پایان‌دوره» دوره به نام شما صادر خواهد شد.


10- شرایط لازم برای دریافت «گواهی پایان‌دوره»، به چه صورت است؟
حداکثر نمره مجموع برای هر دوره آکادمی باشگاه مغز، 100 می باشد. این نمره مجموع امتیازات فرد در بخش های مربوط به انجام آزمون‌های مرتبط با هرجلسه، ارسال تکلیف، ارسال نظر در گروه پشتیبانی و آزمون‌‌های میان ترم و پایان‌ترم می‌باشد. با توجه به آیتم‌های هر دوره آموزشی، میزان تخصیص نمره به هریک از موارد ذکر شده متفاوت می‌باشد که متناسب با هر دوره از طریق صفحه مربوط به دوره مورد نظر اعلام می‌گردد. در صورت کسب حداقل 51 نمره و شرکت در آزمون‌های پایان‌ترم و میان‌ترم(در صورت برگزاری) امکان دریافت «گواهی پایان‌دوره» می‌باشد.


11- در صورت عدم کسب گواهی پایان دوره، چگونه می‌توان برای شرکت در آزمون‌ها و سایر نیازمندی‌های آموزشی جهت اتمام رساندن دوره اقدام نمود؟
جهت فرصت مجدد برای ارسال موارد مورد نیاز آموزشی جهت اتمام رساندن دوره، از طریق تماس با اکانت پشتیبان تلگرامی باشگاه مغز و پرداخت هزینه‌ای در بازه 50 تا 100 هزارتومان، این امکان برای شرکت همراه با دوره های بعدی برگزاری آن دوره مورد نظر را کسب خواهید کرد.


12- برای دریافت بورسیه آکادمی باشگاه مغز چگونه می‌توان اقدام کرد؟
برای دریافت بورسیه آکادمی باشگاه مغز، از طریق مطالعه توضیحات مندرج در صفحه پویش آگاهی از مغز، اقدام نمایید.


13- چه کسانی می‌توانند از بورسیه آکادمی باشگاه مغز استفاده نمایند؟
توضیحات لازم در این خصوص از طریق صفحه پویش آگاهی از مغز در دسترس می‎‌باشد.


14- حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای آن دسته از دوره‌هایی که دارای پشتیبانی آنلاین می‌باشند، حداکثر زمان متناسب با تقویم اجرایی دوره مندرج در صفحه معرفی دوره در می‌باشد. همچنین ارسال تکالیف باقی مانده و یا شرکت در آزمون‌های هفتگی حداکثر یک ماه پس از تاریخ آزمون پایان‌ترم خواهد بود.


15-در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی «گواهی ‌اتمام دوره» را دارم؟
خیر، به دلیل مسائل زیست محیطی و کاهش قطع درختان، فقط نسخه الکترونیکی «گواهی‌‌اتمام دوره» از طریق بخش، گواهی‌های من، موجود در صفحه پروفایل در اختیار شما قرار می‌گیرد.


16- پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بعد از ثبت نام در هر دوره، در دوره های دارای پشتیبانی آنلاین، تا یک ماه بعد از پایان فرایند اجرایی دوره طبق جدول اجرایی مندرج در صفحه توضیحات دوره، دسترسی به ارسال تکالیف و انجام آزمون‌هابرقرار می‌باشد. دسترسی به محتوای ویدئویی دوره‌ها نیز تا 6ماه بعد از پایان دوره، زمان برگزاری آزمون پایان ترم، در دسترس شما قرار دارد.


17- گواهی صادر شده از سوی آکادمی باشگاه مغز توسط چه سازمانی مورد تأیید است؟
با توجه به ساختار علمی آکادمی باشگاه مغز و نظارت اساتید عضو هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز معتبر علمی در سطح ملی و بین‌المللی، گواهی صادر شده مورد تأیید این اعضا می‌باشد و توسط ارگان خاص دیگری مورد بررسی قرار نمی‌گیرد.


18-آیا با شرکت در دوره‌ها و کسب گواهی، امکان انجام کار بالینی برای من میسر خواهد بود؟
خیر، دریافت گواهی هیچ‌گونه، امکانی جهت انجام امور بالینی برای شما ایجاد نمی‌کند مگر این که شما از قبل مجوزهای لازم جهت انجام کار بالینی را از مراجع ذی‌صلاح کسب کرده باشید.


19-آیا بعد از ثبت‌نام در دوره امکان انصراف وجود دارد؟
با توجه به دسترسی به محتواهای موجود در هر دوره بعد از ثبت‌نام، امکان انصراف موجود نمی‌باشد.