شماره تماس: 02196884884

راهنمای استفاده از سایت

راهنمای استفاده از سایت

با تشکر از اینکه وب سایت باشگاه مغز را انتخاب کردید. استفاده از خدمات وب سایت ما کار دشواری نیست و تنها با مطالعه چند خط راهنما میتوانید از تمام خدمات ما از جمله خرید و مشاهده دوره‌ها استفاده نمایید.

 

  • ثبت نام اولیه

در ابتدا شما به عنوان کاربر غیر عضو سایت میتوانید محتوای عمومی موجود در سایت را مشاهده کنید. اما جهت ارسال درخواست و خرید دوره‌ها نیاز به ثبت نام می‌باشد که از منوی بالا سمت چپ قابل اقدام است. در ثبت نام اولیه تنها اطلاعات کلی مانند نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل و ایمیل دریافت میگردد.

 

  • تکمیل اطلاعات پروفایل

حالا شما از اعضای وب‌سایت باشگاه مغز محسوب شده و میتوانید نسبت به خرید دوره‌ها یا ارسال درخواست اقدام نمایید. اما در روند خرید دوره شما میبایست مشخصات کاربری خود را تکمیل کنید.

 

  • مشاهده دوره پس از پرداخت

دوره‌های موجود در سایت به دو دسته "آنلاین" و "آفلاین" تقسیم می‌شوند. دوره‌های آفلاین را بلافاصله پس از پرداخت می‌توانید در پروفایل خود بخش سفارشات من مشاهده نمایید. دوره‌های آنلاین را نیز طبق زمانبندی اعلام شده در آن می‌توانید وارد منوی سفارشات من در پروفایل خود شده و در زمان مشخص شده دکمه ورود به فضای ارتباط آنلاین (Meeting) را کلیک کرده و وارد جلسه آنلاین شوید.

 

  • دریافت مدرک رسمی و گواهی گذراندن دوره‌ها

جهت دریافت مدارک و گواهی‌های خود از بخش درخواست ها در منوی پروفایل خود اقدام به ثبت درخواست جدید با عنوان و انتخاب دوره‌ای که گذرانده اید کنید.