مسیرهای یادگیری

ثبت‌نام در همه دوره‌های مسیر با 20٪ تخفیف

3,188,000 تومان 2,550,400 تومان

گواهی رسمی باشگاه مغز

Brain Gym Therapist Diploma

تعداد دوره‌ها: 6 دوره 82 ساعت آموزش

مسیر یادگیری "درمانگر باشگاه مغز"، یک برنامه آموزشی مشتمل بر 7 دوره آموزشی حول محور مغز و عملکردهای شناختی، ارزیابی و مداخله است. این دوره مناسب درمانگران و علاقه­‌مندان به مداخلات درمانی در حیطه علوم شناختی است. 

شما در این مسیر مبانی علوم اعصاب شناختی را مرور کرده و مباحث روانشناسی شناختی را به عنوان پایه و اساس کارکرد سیستم شناختی خواهید آموخت. پس از یادگیری مبانی کارکرد سیستم شناختی انسان، با گذراندن دوره داروشناسی فهم عمیق‌­تری از عملکرد مغز پیدا کرده و مبانی عصب‌­شناختی اختلالات روانپزشکی را می‌­آموزید. در نهایت با روش­‌های بهبود عملکردهای شناختی از جمله توان‌بخشی شناختی و تحریک الکتریکی آشنا خواهید شد.

مسیر یادگیری "درمانگر باشگاه مغز" شما را با حوزه مداخلات مغز و شناخت آشنا کرده و به شما کمک می­کند با فراگرفتن دانش این حوزه، مسیر خود به سمت تبدیل شدن به یک درمانگر شناختی را تعیین کنید. محتوی آموزشی این دوره پایه‌­های علمی مورد نیاز برای یک درمانگر حوزه مغز و شناخت را فراهم کرده و علاقه­‌مندانی که از حوزه‌­های مختلف علوم وارد این حیطه شده‌­اند را با مباحث مطرح در این زمنیه آشنا می­کند. 

در پایان این مسیر، شرکت‌کنندگان با نگاهی واقع بینانه‌ای که نسبت به پیشرفت‌های علوم اعصاب شناختی در حوزه درمان اختلالات روانپزشکی و نقص عملکردهای شناختی کسب کرده‌اند، قادر خواهند بود نقاط قوت و ضعف درمان‌های نوین مبتنی بر دانش مغز و شناخت را تشخیص داده و به درستی از این دانش در مداخلات بالینی استفاده کنند. 

دوره‌ها

1

21ساعت

مبانی علوم اعصاب شناختی مقدماتی

مدرس: حامد اختیاری دوره‌ی مقدماتی
گواهی

2

10 ساعت

روان‌شناسی شناختی

مدرس: پوریا سعادت - تارا رضاپور برگرفته از کتاب روان‌شناسی شناختی کارین استرنبرگ
گواهی

3

20 ساعت

داروشناسی

مدرس: حامد اختیاری ویژه درمانگران بر اساس دانش مغز
گواهی

4

12 ساعت

توان‌بخشی شناختی مقدماتی

مدرس: تارا رضاپور ویژه درمانگران علاقمند به مداخلات توان‌بخشی شناختی
گواهی

5

12 ساعت

توجه، از ارزیابی تا توانمندسازی

مدرس: حامد اختیاری - تارا رضاپور - سید آرین شاهنگیان - ... چارچوبی کاربردی برای ارزیابی تا توان‌بخشی
گواهی

6

7 ساعت

کارگاه تحریک الکتریکی مغز

مدرس: حامد اختیاری فناوری‌های مداخله‌ای در عملکرد مغز
گواهی